Kvalitní a cenově dostupná jízdní kola pro dospělé i děti nabízí značka WOOM

Jaro se blíží a spousta z nás uvažuje o koupi nového jízdního kola. Pokud máte i děti, které odrostly jízdním kolům, jež používaly doposud, možná chcete nové koupit i jim. Nemusíte se obávat vysoké investice, stačí rozhodnout se pro značku, jež je kvalitní i cenově dostupná. K těm nejlepším, které jsou u nás k dostání, patří jízdní kola Woom.

Když se tátové sejdou v garáži, vzniknou kvalitní kola

Značka Woom vznikla v roce 2013, kdy se sešli dva otcové v jedné z vídeňských garáží a založili firmu, která se stala rychle mezinárodně uznávaná ve více než 30 zemích. Cílem bylo vyvinout dětská kola, která budou dokonale odpovídat jejich fyzickým proporcím, ale také jízdnímu chování dětí dle jejich věku. A to se také povedlo. 

Kola Woom jsou vyráběna s největším možným ohledem na dětskou anatomii. Můžete si být zcela jisti, že se na kole této značky vaším dětem bude jezdit naprosto dokonale. Děti si kolo rychle oblíbí, stejně jako ježdění na něm. Tyto kolo jsou asi o 40 % lehčí, než ostatní běžná dětská kola. Díky tomu se stala jedněmi z nejlehčích sériově vyráběných kol na světě. Navíc 90 % dílů na kole je vyvinuto speciálně tak, aby odpovídaly dětským proporcím. U stanovování ceny je vždy cílem, aby bylo kolo cenově dosažitelné pro běžnou rodinu s běžným příjmem. 

Na výrobě jednotlivých částí kol se podílí kvalitní výrobci dílů z celého světa. Máte tak záruku, že vždy koupíte Woom kolo spolehlivé, bezpečné a odolné. V nabídce jsou různě velká kola, která vyhoví dětem i drobnějším dospělým, ale i odrážedla a příslušenství. 

Dětská kola Woom budou vaše děti skutečně milovat. Od velikosti 14 ‘‘ až po 27,5 ‘‘ si vybere každý. Jsou zároveň na pohled velmi hezká a designově laděná tak, aby souzněla s dobou. Ať už pro holky nebo pro kluky, vyberte jistě to správné. Pojďte se podívat na bohatou nabídku e-shopu Bikero.cz.

Nejnovější články

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram